Të Fundit
KOMENTO, JEP SYGJERIMET TUAJA …

KOMENTO, JEP SYGJERIMET TUAJA …

Të nderuar vizitorë.

Para vetës e keni webfaqën zyrtare të xhamisë së Klleznës të sapo hapur.

Kërkojmë nga ju që, në këtë rubrikë të keni mundësi, të bëni komente duke na ofruar sugjerimet e juaja, vërejtjet dhe çdo gjë që e shihni të nevojshme që duhet ndërhyhet apo të ndryshohet ndonjë gjë në sajtin e sapohapur.

Andaj mos hezitoni, të na kontaktoni në numrat mob të shfaqur në webfaqe, të na shkruani përmes komenteve të më poshtme ose duke na dërguar mesazh privatisht në rubrikën Pyete Hoxhën”.

Ju urojmë që ti kaloni disa çaste të këndshme në materialet që do të postohen vazhdimisht, dhe gjithashtu në transmetimet tona 24 orësh në Televizionin Online të xhamisë së Klleznës.

Me respekt,

Moderatori faqës.

2 komente

  1. bravo ju lumt kllezna, vec perpara.

  2. Bravo bac, skom pa sajt ma tmire set gjamiave seqe kjo qe keni hapur ju.
    urime dhe tfala nga kosova.

Lini një Përgjigje